Prosinec 2024

VÁNOČNÍ VÝLET - HORNICKÉ MUZEUM PŘÍBRAM

Kdy: 3.12.2024

Čas: odjezd z MŠ v 8:00

Kdo: červená a žlutá třída

Cena: 80,- Kč

Vánoční výlet pro červenou a žlutou třídu do hornického muzea. Děti zažijí štědrovečerní šichtu v Prokopské štole v dole Anna a podívají se na Příbramské betlémy v dole Vojtěch.

Svačinu budou mít děti ze školky. S sebou batoh s pitím uzavíratelné láhvi a malou dobrůtku.

Doprava je hrazena Unií rodičů.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Kdy: 5.12.2024

Čas: 9:00

Kdo: všechny děti

Děti navštíví ve školce svatý Mikuláš se svou družinou, projdou školkou a všemi třídami a obdarují děti mikulášskou nadílkou. Financováno Unií rodičů.

ČERTÍ DEN

Kdy: 4.12.2024

Čas: dopoledne

Kdo: červená, žlutá a zelená třída

Prosíme, aby děti v tento den přišly v kostýmech čertů. Maminky prosíme o připravení drobného občerstvení pro pořádnou čertovskou hostinu. Čekají nás soutěže, tanec a možná i cesta k pekelné bráně.

DIVADÉLKO VE ŠKOLCE - ANDÍLCI ZE ZAPOMENUTÉ SKŘÍŇKY

Kdy: 12.12.2024

Čas: 9:00

Kdo: všechny třídy

Cena: 80,- Kč

Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček nadělí krásnou pohádku, budeme si zpívat koledy, kouzelná skříňka nám odhalí mnohá tajemství a prozradí, co jsou pravé Vánoce.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY - MŠ UZAVŘENA

Kdy: 23.12.2024 - 1.1.2025